Aurela Hoxha shfaqet me të brendshme në kuzhinë: Jeni të uritur?

Prishtinë | 26 Sht 2020 | 21:28 | Nga Ekonomia Online

Aurela Hoxha është një nga modelet shqiptare më seksi. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë poston foto shumë provokuese.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi shfaqet në kuzhinë e veshur me të brendshme.

“Jeni të uritur?”, shkruan Aurela krahas fotove provokuese, teksa “luan” në kuzhinën e saj.

Nuk është hera e parë që Aurela tërheq vëmendje me foto hot, pasi bukuroshja njihet për format e saj trupore.

View this post on Instagram

are you hungry?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Të ngjashme