Shoqet garojnë kush i ka të pasmet më të bukura

Prishtinë | 13 Gus 2016 | 12:13 | Nga

Të dyja janë 19 vjeç dhe në mesin e modeleve më të mira e më të kërkuara në botë.

Por, Hailey Baldwin dhe Bella Hadid treguan se edhe janë shoqe të ngushta, gjatë qëndrimit në Karaibe, për festimin e ditëlindjes së 19-të të shoqes së tyre, Kylie Jenner.

Bella kishte veshur një palë bikini xhinse, ndërsa Hailey bikini ngjyrë mente.

Në fotot e publikuara nga DailyMail, shihen duke ngacmuar njëra-tjetrën.

Në një foto, Bella i kap të pasmet Haileyt, teksa ajo po bënte foto.

Supermodelet dukeshin tejet seksi, duke pasur një ‘betejë’ të pasmesh.

Click! Hailey, 19, posed in a mint green bikini on board the vessel and at one point it looked as if her photographer pal was going in for a close-up of her particularly impressive rear

Snap me too! Not to be left out, Bella also made sure to show off her lean figure including her pert posterior as she posed on the yacht

Taking a back seat: Hailey perched on the rail as Bella spread her arms wide to keep her balance as she tottered along   

Cover girls: Bella and Hailey joined BFF and fellow model Kendall Jenner, 20, as the trip helped Kylie Jenner celebrate her 19th birthday in the beautiful Caribbean destination

View this post on Instagram

19 & 20

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

time of my life ⭐️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme