Beyonce mbulon fytyrën, ndërsa fotografohet me Jay Z-në duke zbarkuar nga aeroplani privat

Prishtinë | 21 Pri 2021 | 09:56 | Nga Ekonomia Online

Beyonce dhe burri i saj Jay-Z kaluan fundjavën në Miami, Florida, ku shijuan kohën në një jaht bujar me disa nga miqtë e tyre më të ngushtë.

Dhe çifti shënoi fundin e largimit të tyre ndërsa u rikthyen në Los Angeles me aeroplan privat të hënën pasdite, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 39-vjeçare ishte komode për udhëtimin duke veshur një xhaketë rozë dhe një palë që përputheshin.

Ajo zbriti shkallët e aeroplanit me një palë atlete me ngjyrë rozë, të koordinuara me ansamblin e saj monokromatik.

Beyonce mbante kapuçin e xhaketës mbi kokë, ndërsa fijet e flokëve të saj të artë kaçurrelë derdheshin në erë.

Sapo ajo ishte e sigurt nga avioni, këngëtarja e hitit “Halo” shpejt e bëri rrugën drejt një veture përcjellëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme