Cricket sjell remixin e këngës “Më fal” nga Elita 5

Prishtinë | 09 Kor 2019 | 09:50 | Nga Ekonomia Online

Pas suksesit me remixin e këngës “Kthema” të kënduar nga Shyhrete Behluli, Cricket solli edhe një projekt tjetër.

Kësaj radhe, producenti i njohur vendosi të ripërpunojë këngën e Elita 5 “Më fal”.

Projekti vjen me titra dhe në bashkëpunim me Numen.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme