Demi Rose nuk i mban dot rrobat veshur

Prishtinë | 29 Sht 2020 | 20:26 | Nga Ekonomia Online

Demi Rose ka “çmendur” ndjekësit me fotot hot në rrjetet sociale.

Modelja seksi pozoi topless duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik.

25-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën në imazhet e nxehta ku vuri në pah linjat e saj trupore.

Demi dukej mjaft provokuese dhe joshëse në foto. Herë pas herë ajo poston në rrjetet sociale poza hot, ku tregon asetet e saj pa hezituar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme