Dua Lipa prezanton albumin e parë me emrin e saj (VIDEO)

Prishtinë | 04 Qer 2017 | 16:05 | Nga

Projekti pritej të dilte në shtator të 2016-ës, por u shty për arsye se Dua donte të shtonte më shumë material muzikor.

Pas muajsh në pritje, albumi i parë I Duas është më në fund ë disponueshëm. Projekti përfshin 12 këngë, përfshirë këtu “Thinking ‘Bout You”, “Hotter Than Hell”, “Bloë Your Mind (Mëah)” dhe “Lost In Your Light” në bashkëpunim me Miguel.

Tashmë albumin e saj të plotë mund ta gjeni në faqen e saj në YouTube, ku është edhe version Deluxe Edition me 17 këngë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme