Dyshja nga Gjilani bëhen bashkë, Genta me Feron po sjellin këngë

Prishtinë | 08 Mar 2021 | 08:17 | Nga Ekonomia Online

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti do të lansojnë këngën e tyre.

Duke bashkuar forcat për të sjellë një hit, duket se do ta hedhin në treg më shpejt se ç’menduam.

Ishte Usta, i dashuri i Gentës ai i cili përmes një imazhi të publikuar të këngëtares shkroi: “A jeni gati, së shpejti kënga e Gentës dhe Feros”.

Data e publikimit ende nuk është zbuluar , por duket se dyshja do të godasin në shenjë.

Të ngjashme