E dashura e portierit gjerman, klasike dhe seksi (Foto)

Prishtinë | 24 Gus 2019 | 00:32 | Nga Ekonomia Online

Një foto si në kohët e shkuara, në stilin klasik, por që nxjerr në pah të gjithë bukurinë e Izabel Goulart.

Modelja dhe partnerja e portierit Kevin Trapp (aktualisht luan për Eintracht Frankfurt), po kalon një periudhë të shkurtër pushimesh në brigjet e Italisë, pikërisht në brigjet e Positanos, nga ku po mrekullon me fotot e saj të publikuara në rrjetet sociale.

Të ngjashme