Elvana Gjata publikon albumin “Çelu”, sjell edhe gjashtë këngë me videoklipe

Prishtinë | 16 Pri 2021 | 21:24 | Nga Ekonomia Online

Elvana Gjata ka publikuar albumin e saj të radhës të titulluar “Çelu”.

Pjesë e albumit janë disa këngë, gjashtë prej të cilave, këngëtarja nga Shqipëria i ka publikuar me videoklipe.

Shumica e këngëve janë të llojit baladë, që kohëve të fundit është bërë edhe lloji më i preferuar i Elvanës në muzikë.

Këngëtarja 34-vjeçare ka publikuar me videoklip këngët: “Kunadhe”, “A po vjen”, “Kur jemi dasht”, “Jeta ime”, “Mos u ngut” dhe “Drandofilat”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme