Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

Prishtinë | 25 Mar 2020 | 23:33 | Nga Ekonomia Online

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”.

Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë ku Thaçi shfaqet duke krasuar pemët. E në këtë fotografi të montuar ai ka vendosur fytyrën e Albin Kurtit.

Të ngjashme