Greta Koçi thumbon keq prezantueset dhe modelet që u bënë këngëtare

Prishtinë | 27 Shk 2019 | 14:40 | Nga Ekonomia Online

Greta Koçi është një prej emrave më të përfolur të skenës muzikore shqiptare.

Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore, por është aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instagram në raport me adhuruesit e saj, bukuroshja ka ironizuar me këngëtaret që u bënë pasi së pari ishin prezantuese dhe modele.

View this post on Instagram

Gezuar diten e dashurise❤️?

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Këngëtarja thumbon këtë lloj të artistëve.

“Gjersa është bërë e njohur dhe gjersa juve e cilësoni këngtare, atëherë s’mund ta gjykojkmë dhe t’i themi se s’ka vesh muzike. Pyetja mund të ishte cila nga “modelet”, “prezantueset”, “miset” është bërë këngëtare dhe pse s’ka lidhje me këngën?”.

“Kësaj pyetje ja jepni ju këtë përgjigje, se janë aq shumë dhe aq të dukshme sa ja bejne muu. Përqafime”, u shpreh Greta.

Aktualisht këngëtarja është ‘single’ ndërsa motra e saj është fejuar me Genc Prelvukajn.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme