Ish-burri i Atifete Jahjagës në muaj të mjaltit

Prishtinë | 14 Sht 2018 | 15:16 | Nga

Ish-presidentja Jahjaga është komentuar shpesh edhe rreth jetës private.

Jahjaga ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit që ata i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kuqi një muaj më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij të re me Donika Selimin.

Ndërsa sot ai ka publikuar imazhe të reja në ishujt Phi Phi ku çifti po shijon muajin e mjaltit. Ata duken shumë të relaksuar dhe të lumtur së bashku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme