Kendall Jenner sfidon temperaturat e ulta, supermodelja me bikini mikroskopike në dëborë

Prishtinë | 21 Jan 2022 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Supermodelja pozoi e veshur me bikini të zeza dhe me çizme me gëzof teksa dëfrehej në dëborë.

26-vjeçarja dukej mjaft seksi teksa ekspozoi linjat e saj elegante trupore në të ftohtë.

Kendall Jenner po shijon pushimet në Aspen të Kolorados, ku e shoqëron i dashuri i saj, basketbollisti Devin Booker.

Çifti zyrtarizuan lidhjen në Instagram në Ditën e Shën Valentinit 2021.

“Gruaja më e bukur”- shkroi ai në një foto ku pozonte krah supermodeles.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme