Këngëtarit të famshëm i digjet shtëpia nga zjarri në Kaliforni

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Evakuimi i tyre u bë për arsye të zjarreve që kapluan edhe këtë pjesë në Kaliforni.

Por së fundi ata fatkeqësisht kanë marrë vesh se humbën shtëpinë, transmeton Indeksonline.

April madje publikoi një fotografi të shtëpisë , duke treguar se ajo tashmë është shkatërruar. Shumë yje të showbizit poashtu janë detyruar të lirojnë shtëpitë e tyre për t’u evakuuar pas shpërthimit të zjarreve të ënjten pasdite.

Disa nga emrat e njohur që tashmë janë evakuuar janë: Kim Kardashian, Lady Gaga, Alyssa Milano dhe Jessica Simpson.

Ndryshe tashmë numri i të vdekurve si pasojë e këtyre zjarreve ka shkuar në 31.

Të ngjashme