Kida plot stil në foton e fundit

Prishtinë | 30 Nën 2020 | 18:13 | Nga Ekonomia Online

Kida ka publikuar një Instastory ku shihet me stil.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ka sjell imazhe ku shihet mjaft atraktive.

Ajo erdhi duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave, ku u pa me xhinse dhe një bluzë ngjyrë të bardhë.

Kësaj radhe ajo erdhi me me grim të lehtë në pjesën e syve ndërsa vëmendjen e morri ngjyra e buzëve të cilat kishte vendosur t`i bënte të kuqe.


Të ngjashme