Kim Kardashian dëshpëron me celulitin masiv

Prishtinë | 25 Pri 2017 | 14:21 | Nga

U bë kohë që ajo ishte larg syve të mediave. Por orët e fundit, interneti po zien me emrin e saj.

Kim Kardashian, e cilësuar nga disa media si femra më seksi në planet, po pushon në Meksikë me motrën e saj, Kourtney.

36-vjeçarja ka ekspozuar të pasmet, duke shkaktuar një tërmet komentesh për shkak të formave të lëshuara dhe celulitit “masiv” në të pasmet.

Këto foto janë bërë të martën dhe tregojnë se Kim nuk duket e shqetësuar.

No filter: Unairbrushed Kim Kardashian busts out of her skimpy bikini in candid snaps from beach break with the girls; she had taped over her nipples

Candid: Kim didn't need Photoshop to feel confident as she took to the beach

Taped: The reality star had obscured her nipples to prevent any accidental exposure

Chit chat: Kim was with pal Stephanie Shepherd, better known as Steph Shep, who is employed as her personal assistant

Looking good: While Kim was obviously aware of the cameras as she strutted her stuff on the beach in Mexico on the weekend, she was happy to show off her body as it really is

Pin up: The trip came as Kim's little sister Khloe, 32, said Kim was her gym inspiration

Time to hydrate! While Steph enjoyed a cold beer, Kim is not a heavy drinker, and went without

The crew! Kim's group of friends included her sister Kourtney, who wore a hot pink bikini, centre 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme