Kjo është dhurata simbolike që ia bëri Remzia mbesës

Prishtinë | 30 Maj 2020 | 10:34 | Nga Ekonomia Online

Remzie Osmani është këngëtare shumë e dalluar për zërin e saj dhe ëmbëlsinë e pozitivitetin që e shpërndan tek të gjithë.

Duke u munduar të sjellë hite të mëdha në skenën muzikore, ajo bashkë me vëllaun e saj Nexhatin arritën te fitojnë famë të madhe në çdo vend ku ka shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Para disa muajve ajo fitoj epitetin gjyshe për herë të parë dhe u shpreh se ishte tejet e lumtur për këtë ndjesi.

Duke e suprizuar Hami bashkë me Gëzimen me ardhjen e tyre në Kosovë, familja i organizuan një pritje madhështore.

Duket se Remzia është bërë gjyshe e kujdesshme pasi i bërë një dhuratë të veçantë mbesës.

Këtë e ka shpërndarë edhe në llogarinë e saj në Instagram, duke treguar se kjo ishte dhurata që ia ka bërë princeshës së vogël.

Të ngjashme