Klaudia Pepa rikthehet me fotot “shpërthyese” në Instagram

Prishtinë | 17 Mar 2018 | 11:23 | Nga

Është një nga balerinat shqiptare që ka bërë më tepër të flasë për të.

Padyshim që bukuroshja Klaudia Pepa është një emër mjaft i lakuar sa i përket jo vetëm talentit të saj në balet por edhe për jetën e saj personale.

Prej pak kohësh i kishte munguar rrjeteve sociale me postimet e saj dhe sot është rikthyer me një foto mjaft seksi.

E veshur me “body” Klaudia ka treguar edhe njëherë format e saj të përkryera prej balerine duke u dukur më në formë se asnjëherë më parë.

View this post on Instagram

Alone #saintvalentin ?

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

View this post on Instagram

-7 ???

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme