Miku i tyre i afërt e zbulon: Shpat Kasapi dhe Selvija do të martohen shumë shpejt

Prishtinë | 26 Shk 2021 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, muaj më parë u rikthye sërish në qendër të mediave me të rejat e tij nga jeta private.

Ai u fejua me modelen nga Shqipëria, Selvije Jao, me të cilën duket se shumë shpejt do të kurorëzojë edhe dashurinë e tij me martesë.

Këtë gjë e ka bërë të ditur një nga miqtë e këngëtarit, përmes një postimi në InstaStory.

Bëhet fjalë për aktorin Rezart Vlashenja, i cili publikoi në InstaStory një fotografi të çiftit, duke u shprehur se lajmi për martesën e tyre ishte dhurata më e mirë që mori për ditëlindje.

“Kjo është dhurata më e bukur që mora për 35-vjetorin që ju do të martoheni shumë shpejt mora vesh! Rrofsh vëllai im, Selvije Jao, je motër”, ka shkruar Rezarti në InstaStory.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme