Negrita nga Peja, me dy çmime në Miss Universe Albania

Prishtinë | 21 Sht 2020 | 13:58 | Nga Ekonomia Online

Negrita Kastrati, 18 vjeçarja nga Peja, ambicjen e saj të madhe për të parën e vajzës më të bukur në Kosovë e ka quar deri në fund, ndonëse nuk ka arritur që të stoliset me kuroren e misit, ajo është ndarë me dy çmime:”Miss Social Media 2020″ dhe “Shoqëruesja e parë” në Miss Universe Albania.

“Thjesht mundësia për me pas një ondër që me kohë bohet realitet, qekjo ta bon jetën ma interesante” – ka thënë Negrita për Peja në Fokus, e cila edhe pse nuk fitoi kurorën ndjehet e lumtur që arriti të “rëmbej” simpatinë e shqiptarisë, në organizimin që u mbajt këtë të premtë që lamë pas.

Ndryshe, Negrita nga Peja është studente e gjuhës angleze.

Të ngjashme