Nora Istrefi bëhet gati për festat e fundvitit

Prishtinë | 02 Dhj 2020 | 16:52 | Nga Ekonomia Online

Nora Istrefi e ka krijuar një ambient festiv shtëpinë e saj.

Meqenëse për shkak të pandemisë koncertet u janë anuluar, estrada shqiptare sigurohen që atmosferë festive të sjellin nëpërmjet rrjeteve sociale e ambienteve të krijuara në shtëpi.

Këngëtarja Nora Istrefi duket se është përgatitur derisa jemi në prag të festave të fundvitit.

Ajo e ka publikuar një imazh i cili duket se është realizuar brenda shtëpisë së saj. Nora shihet se e ka rregulluar bredhin dhe gjithçka duket mjaft veçantë.

Sa i përket karrierës muzikore, Nora është shumë e dashur për publikun dhe ka arritur të mbledh shumë fansa.

Edhe jeta private e Norës është komentuar shumë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme