Oriola e sapolarë, në sy bien…

Prishtinë | 03 Pri 2020 | 21:19 | Nga Ekonomia Online

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Ajo në këtë periudhë pandemie është aktivizuar edhe më shumë dhe po sjell vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale.

Së fundi, ajo pozoi me rroba banje në pishinë, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i saj bombastik.

Në këto fotografi, Oriola nuk kishte vendosur fare grim dhe dukej tërheqëse. E deshëm s’deshëm në sy bie gjoksi i saj i bujshëm.

Por, ajo i paralajmëroi fansat të mos dyshojnë se ka përdorur fotoshop, duke shkruar: “Nuk është photoshop, janë dallgët që e kanë bërë ashtu”.

Të ngjashme