Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik pozon me modelen

Prishtinë | 18 Tet 2019 | 15:06 | Nga Ekonomia Online

Mozzik është parë pranë modeles.

Mozzik dhe Loredana javën që shkoi bën publike ndarjen e tyre përmes disa postimeve në Instagram, me ç’rast reperi anuloi koncertet të cilat kishte planifikuar me Loredanën, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë autori i këngës ‘Kokaina’ publikoi një fotografi në profilin e tij ku shihet përkrah modeles Ljubica e cila mendohet se do jetë pjesë e klipit të ri.

Pasi menjëherë me një tjetër ‘story’ Mozzik njoftoi se do shumë shpejt do dal në vizion projekti i ri. 

Të ngjashme