Çfarë trupi, për Gjyste Vulajn koha sikur është ndalur

Prishtinë | 12 Sht 2019 | 02:40 | Nga Ekonomia Online

Prej vitesh, Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Duket se për Gjysten vitet nuk ecin dhe këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me bikini të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Diva ka marrë komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.

Të ngjashme