Për pak sa nuk u verbua në koncert, Dua Lipa tregon gjendjen e Action Bronson

Prishtinë | 29 Pri 2019 | 12:08 | Nga Ekonomia Online

Javë më parë, reperi me prejardhje shqiptare Action Bronson, u detyrua të marrë ndihmë mjekësore për shkak të një incidenti në skenë gjatë një koncerti të tij.

Dritat e fuqishme në skenë gati sa nuk e verbuan atë.

Megjithatë, gjendja e tij qenka shumë e mirë dhe këtë e zbuloi Dua Lipa.

Këngëtarja poashtu me prejardhje shqiptare u takua së fundmi me reperin dhe këtë e dokumentoi me fotografi të postuara në Instagram.

Siç shihet, Action Bronson është më mirë se kurrë më parë.

View this post on Instagram

bronco art studio @bambambaklava ❤️?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme