Personazhi Jack Sparrow do të zëvendësohet nga një grua

Prishtinë | 18 Nën 2018 | 12:21 | Nga Ekonomia Online

Filmi i shumë pëlqyer, “Pirates of the Caribbean” ka sjellë pesë projekte që nga viti 2003 deri në vitin 2017.

Dhe një nga protagonistët e këtij filmi ishte Jack Sparrow i luajtur nga Jonny Depp, ku ky i fundit është vendosur të zëvendësohet, njofton Klan Kosova.

Këtë vendim e ka marrë kompania Disney, e cila do ta realizojë sagën e ardhshme të këtij filmi.

Sparrow do të zëvendësohet nga një grua dhe mendohet të jetë ylli i Disneyland, Redd.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme