Saint Tropez ribashkon çiftin e Titanikut

Saint Tropez | 18 Gus 2017 | 09:54 | Nga

U njohën në sheshxhirimet e filmit ikonë të romancës të James Cameron dhe dy dekada më vonë, vazhdojnë të ruajnë miqësinë e tyre të ngushtë.

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrin në Sant Tropez. Këtë, herë, skena nuk ishte Atlantiku i egër “që u mori jetën bashkë me Titanikun”, por një pishinë e kendshme në resortet mesdhetare franceze.

Thjesht miqësi? Ka 20 vite që askush nuk arrin që t’i vendosë një emër marrëdhënieve mes dy aktorëve, Leo, 42 vjeç dhe Kate 41, protagonistë të filmit të famshëm të publikuar në vitin 1997.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme