Si e la Haradinaj të bëhet pjesë e “Dance With Me”?, tregon Anita Hardinaj

Prishtinë | 20 Sht 2022 | 12:37 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja e njohur e lajmeve në Kosovë, Anita Haradinaj është konkurrentja e radhës në “Dance With Me Albania.

Pas performancës së saj me balerinin, Anita u pyet se si e lejoi bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj që njihet edhe me nofkën “Rambo”, që të marrë pjesë në kërë kërcim.

“Si më la Rambo? Këtë pyetje ma kanë bërë të gjithë. I thashë po të ishe dashuruar para meje me një balerinë si do ja bëje? Do e kishe lënë dhe s’do e kishe marrë për grua? Kam një jetë që punoj në televizion. Kam 23 vjet në televizion më ka mbështetur në të gjitha projektet e mia dhe me mirëkuptimin e atij jam sot këtu. Edhe ai nëse nuk ka kohë të më shohë, janë fëmijët duke më parë”, u shpreh Anita Haradinaj.

Të ngjashme