Stupcat pjesë e serialit “O Sa Mirë”

Prishtinë | 16 Sht 2016 | 15:54 | Nga

Aktorët e shumëpëlqyer të humorit, Stupcat, do të jenë pjesë e hit-serialit “O Sa Mirë”.

Seria e popullarizuar komike vazhdon të sjellë risi nga më të veçantat për ndjekësit e vet dhe një ndër to është edhe përfshirja e Stupcave në këtë serial.

Burime të Telegrafit bëjnë të ditur se tashmë është arritur marrëveshja që pjesë e komedisë televizive të jenë yjet e mirënjohur të humorit.

Nuk ka dyshim se fansat mezi e presin një kombinim të yjeve të “O Sa Mirë” me Stupcat që do të rezultojë fantastik.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme