“Unë të deshta, ti më përdore”, Trixa publikon këngën kushtuar Donaldit

Prishtinë | 12 Pri 2022 | 18:43 | Nga Ekonomia Online

Beatrix Ramosaj vazhdon të komentohet për lidhjen dhe më pas ndarjen nga Donald Veshaj.

Ajo pak minuta më parë ka publikuar këngën e dytë që nga dalja e saj nga “BBV”.

Këngëtarja ka sjellur bashkëpunimin me Dj Geek, të titulluar “Ma shumë se ti”.

Ashtu siç ishte parashikuar, e gjithë kënga është dedikim ndaj Donaldit.

Edhe pse për teksin dhe muzikën është përkujdesur Vig Poppa, duket se e ka shkruajtur vet këngëtarja.

Përmes tekstit të këngës Trixa i drejtohet Donaldit me këto fjalë: Dikush ma mirë se ti ka me dëshmu se ndoshta mu më don ma shumë se ti.

Ndër të tjera ajo shprehet edhe e përdorur nga ana e ish banorit dhe aktorit Donald Veshaj, shkruan lajmi.net.

Trixa është paragjykuar shumë për lidhjen e saj me Donaldin, madje atë edhe e kanë bullizuar.

Të ngjashme