Vajza e Michael Jacksonit ia pastron yllin në Hollywood pasi dikush ia shkarraviti

Prishtinë | 15 Qer 2018 | 19:59 | Nga

Në fotografinë e mësipërme, është Paris Jackson duke e pastruar yllin e babait të saj, Michael Jackson, në shtegun e të famshmëve në Hollywood.

Disa persona të papërgjegjshëm kanë shkarravitur mbi yllin e mbretit të muzikës pop, dhe vajza e tij, është kujdesur ta pastroj atë dhe të bëjë thirrje te publiku të jenë më të dashur dhe më të ndërgjegjshëm me njëri tjetrin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme