Vajza e Shyhretes në kërkim të dashurisë

Prishtinë | 11 Nën 2018 | 17:47 | Nga Ekonomia Online

Me shumë argëtim e muzikë ishte mbrëmja e djeshme e “Shiko kush luan” me Luana Vjollcën.

Për herë të parë ishin të ftuara nënë e bijë, këngëtaret e njohura, Shyhrete Beluli dhe vajza e saj Engjëllusha Salihu.

Në një nga lojërat e programit ku të ftuarit i drejtojnë pyetje njëri tjetrit, Engjëllusha u pyet nga Hygerta Sako nëse është në një lidhje.

Ajo nuk refuzoi të përgjigjej duke thënë:

“Jam në kërkim”. Engjëllusha nuk e ka gjetur ende njeriun e zemrës.

Të ngjashme