Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen

Prishtinë | 06 Kor 2020 | 19:38 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Violetës.

Ai ka bërë të ditur se me të është njoftuar në ditët e para të lirisë.

“Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur”.

Me Violetën jemi njohur në ditët e para të lirisë. Një bekim i madh për mua, që ma kujton rëndësinë e dashurisë dhe përgjegjësisë për familjen. Urime ditëlindjen, e dashur.

Gepostet von Kadri Veseli am Montag, 6. Juli 2020


Të ngjashme