Dua Lipa nuk i harron fansat as në natën e Vitit të Ri

Prishtinë | 01 Jan 2020 | 15:58 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka postuar në rrjetin social Twitter, një urim të veçantë për fansat e saj.

Ajo shprehet tejet e emocionuar për arritjet që këtij viti dhe shpreson suksese të tjera për vitet në vazhdim

“U përpoqa të kondensoja të gjitha arritjet në dy postime, por jam shumë mirënjohës për gjithçka që ky vit më ka dhënë, faleminderit për mbështetjen tuaj dhe akoma jam aty, sapo mbarova këtë regjistrim të ri, faleminderit që më lejuat të jem vetvetja, faleminderit për kohën më të mirë, të gjitha mësimet e marra, njerëzit që ky vit ka sjellë në jetën time dhe kujtimet që unë i mbaj për t’i mbajtur përgjithmonë pranë. Jam shumë mirënjohës dhe jam aq e emocionuar për vitin 2020! Ju dua”, ka shkruar ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme