Martohet Rita Ora

Prishtinë | 07 Gus 2022 | 13:31 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora dhe partneri i saj, Taika Waititi përfliten prej kohësh se kanë planifikuar martesën, por mesa duket, ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në fshehtësi të plotë. Spekulimet nisën pasi regjisori nga Zelanda e Re është fotografuar me një unazë në gisht.

Rita dhe bukuroshja Taika filluan lidhjen 18 muaj më parë

Ka qenë motra e Ritës, Elena, e cila ka ndarë një foto të regjisorit, ku bie në sy dhe unaza. Kjo foto vjen pas thashethemeve se ata kanë nisur të planifikojnë ceremoninë. Miq pranë dyshes konfirmuan se ata duan të mbajnë një ceremoni të madhe në Londër këtë vit.

Në gusht, u përfol se ata po ndiheshin mirë me marrëdhënien e tyre sa kanë filluar të diskutonin martesën, tha një burim për New Idea. “Taika e quan Ritën “grua” gjatë gjithë kohës dhe bisedon se si ai do të jetë bashkëshorti i saj i parë dhe i fundit,” tha burimi.

Taika u pa në një grup martese

Të ngjashme