Ministri Murati mban konferencë për medie, s’dihet arsyeja

Prishtinë | 21 Jan 2022 | 12:26 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, do të mbajë konferencë për medie.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar medieve.

Sipas këtij njoftimi, konferenca do të mbahet në orën 13:30, derisa arsyeja s’është bërë e ditur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme