AAK cakton personat kontaktues për fushatën zgjedhore

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 16:13 | Nga Ekonomia Online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës/AAK, në një komunikatë për media ka njoftuar se tashmë zyrtari përgjegjës për komunikim me media do jetë Kushtrim Xhemaili.

“Ju njoftojmë se zyrtari përgjegjës për komunikim me media prej tani e deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet e parakohshme nacionale do të jetë z. Kushtrim Xhemaili” thuhet mes tjerash në komunikatë

Ndërsa kontakti tjetër alternativ do jetë Lulezim Blaka.

Komunikata e plotë:

Të nderuara media,

Ju njoftojmë se zyrtari përgjegjës për komunikim me media prej tani e deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet e parakohshme nacionale do të jetë z. Kushtrim Xhemaili.

Pra, për çdo informatë apo kërkesë për intervista dhe debate me Kryetarin Ramush Haradinaj apo me zyrtarët e tjerë të lartë të AAK-së, tani e tutje mund ta kontaktoni z. Xhemailin në këtë nr: +38344101202 apo në emailin [email protected]

Kontakti tjeter, si alternativ, në dispozicion tuajin do të jetë z. Lulezim Blaka. Nr: +383 43 760 760.

Ju faleminderit per mirëkuptimin tuaj!

Me respekt, Departamenti për Informim dhe Marrëdhenie me Publikun

Aleanca per Ardhmërinë e Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme