Digjet një shtëpi në Ferizaj

Ferizaj | 13 Kor 2019 | 15:32 | Nga Ekonomia Online

Në qytetin e Ferizajt pak minuta më parë është djegur në shtëpi, në rrugën Riza Matoshi.


Në rrugën Rizah Matoshi (afër restorant Gjyla) para pak çastesh ka marrë flakë një shtëpi. Zjarrfikësit kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin dhe ta shuajn me kohë.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.


Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë në lidhje me shkaktarin e zjarrit po dëmet janë të konsiderueshme.


Të ngjashme