Ferizajasi i ndërroi kilometrat e veturës, policia nis hetimet ndaj tij

Prishtinë | 18 Qer 2022 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Policia ka njoftuar se dje, pas një viti, është hetuar dhe identifikuar një i dyshuar, i cili dyshohet të ketë mashtruar viktimën, duke i ndërruar numrin e kilometrave të automjetit.

Hetimet për rastin kanë nisur.

“Më 17.06.2022 është hetuar dhe identifikuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mashtruar viktimën, i ka ndërruar numrin e kilometrave të automjetit. Rasti në procedurë hetimore” thuhet në njoftim të policisë.

Të ngjashme