Shtetasja e Moldavisë sulmohet seksualisht nga një kosovar

Prishtinë | 04 Gus 2022 | 10:43 | Nga Ekonomia Online

Një shtetase e Moldavisë ka raportuar në Polici se është sulmuar seksualisht nga një mashkull kosovar.

Policia ka arrestuar të dyshuarin dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë:

SULM SEKSUAL | Hani i Elezit Viti 2021-2022 Më 03.08.2022 ankuesja femër shtetase e Moldavisë ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar e ka sulmuar seksualisht viktimën femër shtetase e Moldavisë. Lidhur me rastin njësitë policore kanë arrestuar të dyshuarin dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme