Zjarr në një lokal në Prishtinë, qytetarët s’mund të marrin shërbime në MPJD

Prishtinë | 04 Tet 2021 | 13:23 | Nga Hasan Hoti Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Një zjarr i madh ka shpërthyer në një lokal në Prishtinë, raporton Ekonomia Online.

Objekti gjendet mbrapa hotel Grandit, në afërsi të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Përderisa qytetarëve iu është pamundësuar kryerja e shërbimeve përkatëse në ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës.

Ky institucion i ka ndërprerë shërbimet përkohësisht, pasi qytetarët nuk mund të kalonin afër objektit të djegur.

LEXONI EDHE:

Lexo më shumë:

Të ngjashme