Në tri shkolla të Podujevës konfiskohen thika e substanca narkotike

Prishtinë | 29 Sht 2017 | 16:18 | Nga

Njësitet policore të stacionit të Podujevës sot në tri shkolla të kësaj komune kanë gjetur thika dhe substanca narkotike.

Me këtë rast janë konfiskuar:

8-thika

1-boks Metali

1-shkreps (formë pistolete)

si dhe një sasi (dy qese) të substancës narkotike që dyshohet të jetë marihuanë.

Personi të cilit i është gjetur substanca e dyshuar është shoqëruar në stacionin policor në Podujevë për përfundimin e procedurave të nevojshme policore.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme