Nora Istrefi shfaqet në krahët e një mashkulli simpatik

Prishtinë | 07 Shk 2023 | 18:33 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në krahët e trajnerit të njohur të fitnessit.

Në shoqëri të tij në veturë, Nora shfaqet në disponim shumë të mirë.

Të ngjashme