Pacolli ndan foto me familjen, thotë se ajo është thelbi i gjithçkaje

Prishtinë | 15 Maj 2024 | 09:53 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka ndarë një fotografi me familjen e tij – gruan dhe tre fëmijë.

Përmes një postimi në Facebook, ai tha se familja është thelbi i gjithçkaje.

Pos kësaj, Pacolli falënderoi anëtarët e familjes së tij për dashurinë dhe mbështetjen që ia japin.

“15 Maji është Dita Ndërkombëtare e Familjes. Familja është thelbi i gjithçkaje! Në këtë Ditë të Familjes, dua të falënderoj çdo anëtar të familjes sime për dashurinë, mbështetjen dhe krenarinë që më japin çdo ditë. Ju e bëni botën time të plotë dhe të lumtur. Zoti i bekoft Familjet tona gjithandej ku jetojnë”, shkroi kreu i AKR-së.

Të ngjashme