Gani Geci uron Vetëvendosjen

Prishtinë | 12 Qer 2017 | 14:44 | Nga

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka reaguar pas rezultateve të fundit të zgjedhjeve
Ai e ka pranuar fitoren e Vetëvendosjes në zgjedhjet e mbajtura dje më 11 Qershor.

Geci e ka uruar Vetëvendosjen që ka arritur me dyfishuar numrin e votave.

Ky është shkrimi i plotë:

“Parti e vetme qe ka dal fituese e ketyre zgjedhjeve dhe që ka dyfishua numrin e votave është VV.

Për me qen ferë URIME URIME pikë”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme