Isufi: Sa heroike aq edhe e pashembullt sakrifica e familjes Jashari

Prishtinë | 06 Mar 2022 | 16:13 | Nga Ekonomia Online

Nënkryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi përmes një postimi në facebook ka publikuar fotografi nga vizitat e partisë për nder të 24-vjetorit të Epopesë së UÇK-së, ku u bënë homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”.

“Sa heroike aq edhe e pashembullt sakrifica e familjes Jashari.
Në Prekaz dhe në Gjilan, në vendet e shenjëta prej nga buroi liria”, ka shkruar Isufi në facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme