Në bastionin e Nismës prin PDK-ja

Prishtinë | 06 Tet 2019 | 20:28 | Nga Ekonomia Online

Ka filluar numërmi zyrtar nga Komisioni Qendror Zgjedhor nëpër të gjitha qytetet e Kosovës.

Në qytetin e Malishevës, është duke u zhvilluar garë e fortë midis PDK-së dhe LDK-së, ndërsa pasohen nga Nisma Socialdemokrate.

Partia Demokratike e Kosovës në Malishevë deri më tani ka 29 për qind të votave, ndërsa LDK 25 e NISMA 24./ln

REZULTATET LIVE

REZULTATET LIVE

Gepostet von lajmi.net am Sonntag, 6. Oktober 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme