Mbi 7 300 qytetarë do të votojnë në shkollën “Faik Konica” në Prishtinë

Prishtinë | 14 Shk 2021 | 07:28 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Qendra e Votimit në shkollën “Faik Konica”, në Prishtinë është hapur me kohë, në orën 07:00, raporton Ekonomia Online.

Jehona Oruçi drejtoresh, në këtë shkollë, tha se numri i votuesve është 7 323 dhe se kanë bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme edhe sa u përket masave anti-Covid.

“Të gjitha përgatitjet janë sipas planifikimeve dhe është duke u respektuar masat distanca. 7 323 i kemi në qendrën tonë”.

“Deri më tani masat janë duke u respektuar dhe mendojmë që do të shkojë gjatë ditës kemi ekipe shtesë që po kujdesen për respektimin e masave”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme