Mblidhet kryesia e LDK-së

Prishtinë | 20 Mar 2019 | 14:12 | Nga Nexhmie Hyseni Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) po mban mbledhjen e kryesisë së kësaj partie. Takimi po mbahet me kryetarët e degëve të LDK-së, raporton Ekonomia Online.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

Ndërkaq në orën 16:00, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, pritet të mbajë konferencë për medie.

Aty Mustafa pritet të flas rreth qëndrimeve për proceset nëpër të cilat po kalon Kosova dhe procesit zgjedhor brenda partisë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme