Propozimi i Musliut për Konjufcën: A e udhëheqim bashkë seancën?

Prishtinë | 24 Dhj 2021 | 12:42 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, gjatë seancës tha se janë disa probleme teknike dhe nevojiten disa rregullime, pasi mikrofonat e deputetëve nuk po funksionojnë.

Por siç duket, mikrofoni i deputetes Ganimete Musliut nuk kishte probleme.

Ajo e mori fjalën dhe e ftoi Konjufcën ta udhëheqin bashkë seancën.

“Mikrofoni jem po bon kryetar. A e udhëheqim bashkë seancën”, tha Musliu duke qeshur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme